Europass


Europass ir iniciatīva, ko izveidoja Eiropas Komisija, lai palīdzētu cilvēkiem vieglā un saprotamā veidā atspoguļot savu izglītību, zināšanas, prasmes un kompetences.

Europass piedāvā 5 dokumentus:
  1. CV
  2. Valodu pase
  3. Mobilitāte
  4. Diploma pielikums
  5. Pielikums kvalifikāciju apliecinošam dokumentam

Šie 5 dokumenti ikvienam ES pilsonim var palīdzēt skaidri un uzskatāmi atspoguļot savas zināšanas, prasmes un kompetences un palīdzēt, piesakoties darbā, praksei, tālākai izglītībai.


Ja vēlaties, lai mēs skolā, universitātē, bērnu un jauniešu centrā vai nodarbinātības centrā novadītu prezentāciju par Europass, tā dokumentiem, un praktiski parādītu, kā tos aizpildīt, rakstiet uz europass@aic.lv vai zvaniet +37167358235+37167358235. Semināri, prezentācijas un izmantotie materiāli ir bezmaksas. Droši piesakieties!
AKTUĀLI
Vai Tev vēl nav darba pieredzes? Mēs sakām – nav ko uztraukties!

Tu meklē vasaras darbu vai patstāvīgu darbu? Varbūt Tevi interesē studijas ārvalstīs? Mūsu Europass blogs piedāvā stāstus par cilvēkiem, kuri ieguvuši fantastisku pieredzi un iemaņas gan savā valstī, gan ārpus tās. Mēs vēlamies, lai citu pieredze iedvesmo arī Tevi. Lasīt vairāk

Jaunieti, atmet BEZdarbību!

Ja Tev ir no 17 līdz 29 gadiem, apgūsti jaunu profesiju: ātri, BEZ maksas un visā Latvijā!
Valsts izglītības attīstības aģentūra īsteno sociāli izglītojošo kampaņu „Atmet BEZdarbību!” ar mērķi motivēt jauniešus, kuri nestrādā un nemācās, izmantot projekta Jauniešu garantija priekšrocības – īsā laikā bez maksas apgūt kādu perspektīvu ‪‎profesiju‬, atrast ‪darbu‬ un saņemt konkurētspējīgu ‪‎atalgojumu‬.
Kā pieteikties: http://viaa.gov.lv/lat/es_fondu_projekti/jauniesugarantija/jaun_garantijas_jaunumi/?text_id=38467
Lasīt vairāk

Jau 19. oktobrī startē Europass Viral Video Competion 2015 konkurss!

Izaicini savu radošumu! Jau no 19. oktobra piedalies Europass Viral Video Competion 2015 konkursā un laimē iepirkšanās kuponu 2000 eiro vērtībā!
Izveido Europass 10 gadu jubilejas video, kas izceltu Europass priekšrocības, un startē, lai uzvarētu!
- izvēlies jebkuru stilu: dokumentālā īsfilma, drāma, komēdija;
- izmanto ilustrācijas, animāciju, aktierspēli;
- max 100 mb un 180 sekundes;
Galvenais, lai Tavs video ir atmiņā paliekošs un aizraujošs, lai Tavi draugi vēlētos ar to dalīties!
Vairāk informācijas sekos jau pavisam drīz! Seko jaunumiem: https://www.facebook.com/EuropassLV un https://twitter.com/europasslv
Lasīt vairāk