Europass


Europass ir iniciatīva, ko izveidoja Eiropas Komisija, lai palīdzētu cilvēkiem vieglā un saprotamā veidā atspoguļot savu izglītību, zināšanas, prasmes un kompetences.

Europass piedāvā 5 dokumentus:
  1. CV
  2. Valodu pase
  3. Mobilitāte
  4. Diploma pielikums
  5. Pielikums kvalifikāciju apliecinošam dokumentam

Šie 5 dokumenti ikvienam ES pilsonim var palīdzēt skaidri un uzskatāmi atspoguļot savas zināšanas, prasmes un kompetences un palīdzēt, piesakoties darbā, praksei, tālākai izglītībai.


Ja vēlaties, lai mēs skolā, universitātē, bērnu un jauniešu centrā vai nodarbinātības centrā novadītu prezentāciju par Europass, tā dokumentiem, un praktiski parādītu, kā tos aizpildīt, rakstiet uz europass@aic.lv vai zvaniet +37167358235+37167358235. Semināri, prezentācijas un izmantotie materiāli ir bezmaksas. Droši piesakieties!
AKTUĀLI
Vai Tev vēl nav darba pieredzes? Mēs sakām – nav ko uztraukties!

Tu meklē vasaras darbu vai patstāvīgu darbu? Varbūt Tevi interesē studijas ārvalstīs? Mūsu Europass blogs piedāvā stāstus par cilvēkiem, kuri ieguvuši fantastisku pieredzi un iemaņas gan savā valstī, gan ārpus tās. Mēs vēlamies, lai citu pieredze iedvesmo arī Tevi. Lasīt vairāk

Aptauja

Esam izveidojuši aptauju par Europass dokumentiem, lai ar Jūsu palīdzību izzinātu, ko būtu nepieciešams uzlabot turpmāk.

http://ej.uz/aptauja_Europass Lasīt vairāk